Wijk de Hoge Wal in Goirle heeft een nieuwtje!

Heb jij het al gehoord??

Weet jij wat er allemaal speelt in onze wijk, hoe het zit met sociale veiligheid, wat als je hulp nodig hebt? Hoe het vroeger was? Wat heeft de toekomst voor ons in petto? Zijn er nieuwe ontwikkelingen? Welke organisaties en bedrijven kent onze wijk? Wat is er te zien en te beleven?

Onze wijk met zijn bewoners en organisaties, en de natuur eromheen, de sociale veiligheid, ontwikkelingen voor de toekomst is een zorg van ons allemaal. Om optimaal te genieten moeten we ook goed voor elkaar en onze leefomgeving zorgen.

Vrijwilligers en betrokken bewoners van de wijk De Hoge Wal hebben zich verenigd in een werkgroep.

Wij zijn trots op onze mooie, groene en vooral bijzondere woonwijk. Daarom zijn we voornemens de leefbaarheid, saamhorigheid en sociale veiligheid binnen de wijk te vergroten en stimuleren.

De werkgroep heeft als doel de bewoners te verbinden, te ondersteunen en te informeren. Dat doen wij door middel van onze nieuw gestarte website.

Neem gerust eens een kijkje! https://www.hogewalgoirle.nl/

Alle bewoners van de wijk Hoge Wal in Goirle hebben vrijdag 29 november een flyer in de bus gehad.

FB_IMG_1575061453172 FB_IMG_1575061453172